Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Emericus Max

    tag

    válasz Ujfelhasznal #25 üzenetére

    Hmm, az árazás nekem sem tetszik, de a Mi Mix 3, amit használok rendesen kapja a frissítéseket. Android biztonsági csomag mindig friss, tavaly MIUI 9-ről MIUI 10-re. Idén meg Androd 9-ről, Android 10-re MIUI 11-el. Feleségem Mi 9-e is megkapta már az Android 10-et a MIUI 10-el, idén meg MIUI 11.
    Szóval a frissítésekkel amit mondasz az nem igazán állja meg a helyét...
    Emellett ugye a Pixel meg az iPhone masszívan túl van és volt árazva mindig is. A Xiaomi eddig nem volt túlárazva, de sajnos már ez is a múlté. Köszönjük a rágott almának meg a samunak, hogy így elszálltak mobil fronton az árak mindenhol. Tudom, tudom, ha nem vennék, nem lehetne ennyiért adni, de azért a közép kategória feltörése évek óta tendencia, mert egyre többen inkább azt veszik, nem a horror áron adott flagship telókat. Sajnos ez azzal is jár, hogy a közép kategória lassan olyan drága lesz mint a csúcs pár éve.
    Szóval egy szó mint száz, lassan az lesz a jó stratégia, hogy 1-2 éves flagship-et kell venni, amikor azok ára már lejjebb megy, jellemzően az új változat megjelenésével. Ezek még hardveres simán hozzák egy felső közép kategóriás telefon tudását.
    Csak sajnos erre is rámentek a gyártók és nem esnek annyival az árak, mint kéne. Ez ugye az iPhone vonalon eddig se volt meg, könyörgöm egy szaros iPhone 6 még mindig 100e fölött van, pedig 5-6 éves már. Vicc....

Új hozzászólás Aktív témák