Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz MatheeW #45 üzenetére

    Elvileg két Angry Birds-ös játékkal 3 pack-ban kijött DVD-n mert találtam borítót neten, más kérdés, hogy ezt hol tudod megtalálni. Ha meg nincs bankkártyád, de van steam fiókod, esetleg a Steam fórumban vagy itt talán lesz valaki olyan rendes, hogy megveszi neked giftként, te pedig készpénzben kifizeted neki.

    Én "megszereztem" de majdnem a végénél elakadtam a csillés résznél és youtube videókkal sem sikerült még megcsinálnom és elment tőle a kedvem, előtte is volt jópár rész ahol nagyon neccesen éppem megvolt 20adszorra... Nem a logikával van gond (bár ott is hamar ellustultam és irány youtube), hanem az ügyességgel, hogy pont abban a másodpercben pont úgy ugrani és pont oda. Demó után még beraktam Whislist-be, de aztán kitöröltem, mert alapban is nehéz volt nekem, nemhogy még steam achievementekkel is nehezítsem magamnak... Ha nem jutok később előrébb csak megnézem a véget meg az alternatív véget (ha van). Nem valók nekem az ilyen játékok mert az ugrálgatások fpsekben sem az erősségeim (pl nem tudok nuke tetőn felugrani CSében egyedül meg ilyenek).

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák