Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    tetszik az értékelés, szerintem előbb-utóbb beszerzem a játékot :K

    soha nem voltam final fantasy fan, hiába dicsérte agyba-főbe egyik ismerősöm: a soksok párbeszéd miatt nekem vontatottnak tűnt és hagytam... idén viszont a ff13-at beszereztem olcsón, használtan, hogy akkor kipróbálom már: elmúlt 1 hónapban 102 órát beletettem és még közel sem járok a "végén" (sztori 70óra körül véget ért, de itt nyílt ki igazán a világ) ...hihetetlen mekkora melót látok ebben a játékban: hiába a (szinte végig) lineáris játékmenet, annyira aprólékosan ki van dolgozva minden, ahogy nem sok játékban látom :K már most nézem, mikor tűnik fel valahol egy ff13-x2 ce használtan/olcsón és lecsapok rá... aztán idővel jöhet a lightning returns, ha ez is jóárasodik

    nekem pont emiatt tetszik akkor ez a lineáris/akciódús játékmenet, mert nincs kedvem fárasztó munkanap után túlzott gondolkodással zsibbasztani az agyam, csak szórakozni akarok :K tele van cutscene-el a játék, de érdekes mód ez itt nem zavar, holott pl az assassins creed-nél sugárban hányok tőlük fél óra után

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák