Új hozzászólás Aktív témák

  • tiszolczi

    csendes tag

    válasz Diokhan #948 üzenetére

    Mostanában kissé elmerültem a chi-fi fülesek világában, és ha te sem szeretnél vagyonokat költeni egy tws fülesre, akkor kiindulásképp a scarbir.com-ot ajánlom tájékozódásra. Nem tudom mennyire független a csávó, de nagyon sok tesztet lehet itt olvasni. Őszinte, de kevésbé alapos személyes tapasztalatok a reddit r/headphones subreddit alatt. És itt a Mobilaréna fórumban is van egy elég jó topic.
    Pár hete egy Alien Secret/Anomoibuds Predator Max-ot rendeltem Aliról. Zenehallgatásra épp jó, bikaerős akksi, messziről sem tűnik hallókészüléknek, viszont telefonálásra kevésbé alkalmas. Mondjuk erre nem is használom. Mindennapos zenehallgatásra, filmnézésre örömmel ajánlom, de nem egy hi-fi füles.
    Itthon 30 ropi körül már bele lehet futni Sony vagy JBL tws fülesekbe, de ezekkel nincs tapasztalatom. Fejhallgató több is van, de annyira nem érdekel ez a téma, részegen úgyis hamar el fogom hagyni.
    Az AAC/aptX váltlásra majd érdemes figyelni, ha olyan mellett döntesz. Alapból nem vált aptX-re, az eszköz nevét ki kell egészíteni _NOAAC végűre és akkor rögtön aptX codec-kel kapcsolódik. Nem tudom miért nem rakták bele azt a kapcsolót, ahol ezt egyszerűen lehetne állítani.

Új hozzászólás Aktív témák