Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zé.

    tag

    válasz Emericus Max #9 üzenetére

    Az LG széthajtható technológiája, de ez a koncepció még elég kiforratlannak tűnik, mind külalakja, mind a beltartalma. A hívás fogadáshoz kell nyitni, felvenni és visszacsukni, ha nem akarunk egy nyitott notesszel telefonálni....és nyilván a végén még egyszer. Külalakja is órmótlan, vastag! Légiesebb, kvázi keret nélküli formációval, és egészen vékony, másod kijelzővel lenne jó. Itt az 5 G az előnye, a G8X - hez képest, de ezt leszámítva nekem az alap G8X jön be! Rétegmodell marad, majd a következő generáció normálisabb lesz talán...

  • Zé.

    tag

    válasz gretzky77 #69 üzenetére

    Egyszerűen, új irányt, felhasználási lehetőséget nyitott ezzel a kinyitós tokkal az LG!
    ,,Az a baj sztem, hogy sokan leragadnak a toknál és csak és kizárólag azzal nézik a telefont!"

    Ennél a készüléknél külön kell választani a TOK fogalmát! Szerves része a rendszernek? Egybetartozik a használatkor, vagy csak marketing?

    Az LG széthajtható technológiája, de ez a koncepció még elég kiforratlannak tűnik, mind külalakja, mind a beltartalma. Külalakja is órmótlan, vastag! Légiesebb, kvázi keret nélküli formációval, és egészen vékony, másod kijelzővel lenne jó. Itt az 5 G az előnye, a G8X - hez képest, de ezt leszámítva nekem az alap G8X jön be! Rétegmodell marad, majd a következő generáció normálisabb lesz talán...
    Elsőre ez a vastag kávájú kivitel nemigazán designos! Emlékezzünk vissza,
    a kávacsökkentési irányzatra! Egy hasonlattal élve, nekem a vastag keretes, fekete szemüveg jut eszembe... Később persze már megoldották, a divatos, keret nélküli szemüveget.
    Az alap készülék szuper, de ez a vastag tok / kerettel még gyermekbetegségnek tűnik!
    Egy elegánsabb, légiesebb megoldással, kvázi keret nélküli, továbbfejlesztett második formációval lenne számomra kívánatos eme kombinált készülék - újkori laptop! :K
    Az OLED panelt - a kijelzőt nagyon vékonyra lehet készíteni, tehát a másod kijelző is
    sokkal vékonyabb lehetne, mivel nincs benne akku, elektronika, stb. Én LG fan vagyok, de
    - elnézést kérek- Steve Jobstól meríthetnének inspirációt, ehhez az innovációhoz!
    A következő generáció lehetne egy varázslatos, keskeny napló forma, amelynek kemény fedeles oldalát kinyitva elénk tárul gyermekkorunk áhított mesekönyve, légies álmokkal...
    AD ABSZURDUM Steve Jobs inspiráló gondolatai:
    “ A dizájn furcsa szó. Sokan azt hiszik, azt jeleni, hogyan néz ki valami.De ha mélyebbre ásunk, a dizájn azt jelenti, hogyan működik az a valami. Amikor a Mac dizájnját készítettük, nem azt terveztük, milyen lesz a külseje, bár természetesen azt is. Alapvetően a szerkezet működéséről volt szó. A jó dizájnhoz nagyon alaposan kell ismerni a terméket. Fel kell fogni mi a lényege és ehhez szenvedélyes odaadásra van szükség. Rágni kell és nem gyorsan lenyelni. A legtöbben nem veszik ehhez a fáradságot. Wired, 1996, február

    “Figyeljük meg a Mercedes terveit, milyen arányosan építik fel határozott részletekből a lágy vonalakat. Évek óta finomítják a kontúrokat, de a részletek élesebbek. Erre törekszünk mi is a Macintoshnál”.
    Odyssey: pepsi to Apple ( Út a Pepsitől a Apple-höz ) 1987

  • Zé.

    tag

    válasz stemplar07 #80 üzenetére

    "Aki nem ismeri múltját, nem értheti a jelent, amely a jövőnek hordozója."
    BUÉK!

  • Zé.

    tag

    NEKROLÓG
    Egykoron volt, hogy az LG G2 vitathatatlanul abban az évben volt jobb, mint a Samsung társa. Nekem is a kedvenc márkám volt egykoron. Manapság azonban: Az LG végül is kilép a mobil üzletből: [link]

Új hozzászólás Aktív témák