Új hozzászólás Aktív témák

  • eszel50

    csendes tag

    válasz joco1977 #6533 üzenetére

    Köszönöm szépen a segítséged, valóban ott bújt a Widgetek között a Smart Doctor (SD) gyorstisztító ikonja is, a 8.0-n nem is kerestem, mert alapból kinn volt. A második módszerrel nehezebben találtam meg a normál indítás ikonját, mert betartott, míg rájöttem, hogy nem kell kitenni a Widgetet, hanem hosszan nyomva adja fel a Billentyűparancsok menűt, amiben ott a SD ikon. Érdekes, hogy a beállításokban nem találtam ilyen menűpontot. Úgy látom, hogy nagyon értesz hozzá, nem úgy, mint az LG Ügyfélszolgálat 😃. Kérdeztem tőlük, hogy az aptx kommunikációt hogyan tudom kiválasztani, ha Bluetooth eszközre küldök zenét, de azt sem tudták, hogy az mire jó, írták, hogy megkérdezik a gyártót, de fél év alatt nem sikerült nekik. Közben megoldódott, mert amint vettem egy 5.0-s konvertert, a csatlakozó menűben felkínálta a "legjobb minőséget", az már túl sok hab lenne a tortán, ha még az aptx HD és LL között is lehetne választani, pedig a telefon elvileg tudja. Korábban Samit használtam, amin volt egy ikon, ami- sok alkalmazásnál több lapon - feladta az összes alkalmazásikont. A Widgetekből csak alkalmazáslista ikont sikerült feltenni, ami nem rossz, de az ikonos sokkal gyorsabban kezelhető. Szted lehet az LG-nél ilyet létrehozni? Még egyszer köszönöm, hogy szántál rám időt, üdv. Laci

Új hozzászólás Aktív témák