Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95462144

    törölt tag

    válasz atosan #77 üzenetére

    Másik topicba leírtam a tapasztalatokat, bemásolom ide is.

    Nos, egy hét használat után leírom a tapasztalataimat a telefonról, hogy ne legyen haterkedés.
    - A telefon hiába 4,7 colos, még így is neccesen használható egy kézzel.
    - Gorilla 3-as üveg van a telefonban...
    - Az összerakás és az ergonómia nagyon jó és minőségi, viszont kicsit könnyű a telefon.
    - A kijelző színei nagyon jók, a fényerő is optimális, igaz napsütésben egy kicsit nehézkes kiolvasni a dolgokat, de elfogadható, láttam már rosszabbat is, sőt...
    A felbontás és a betekintési szöggel sincs gond, ennek az új technológiának köszönhetően pedig, tényleg nagyon jó az érzékenysége.
    - A hátlapi gombok szerintem jók és masszívak, nincs velük gond.
    - A hátlap egy kicsit csúszós, de belefér, mert ezt a telefont (én legalábbis) mindig úgy használom, hogy a kisujjammal tartom alul, így nem eshet ki a kezemből.
    - Az oprendszer nálam gördülékeny és zökkenőmentes, ráadásul úgy, hogy jelenleg 60 alkalmazás van a telefonon.
    - Az UI akkor laggol, ha őrült módjára telepítünk, böngészünk meg futtatunk a háttérben egy csomó alkalmazást, egyébként meg folyamatos.
    - Az alkalmazások áttelepíthetőek az sd kártyára, itt némely nagyokos kijelentette, hogy nem lehet, pedig DE!
    - Az LG támogatás pedig nagyon jó, durva szinten lehet moddolni a telefont, akár a témát, de még a betűtípust és rengeteg mindent is lehet módosítani.
    - Nekem ez az UI is bejön, minden telepített alkalmazásikon is kicserélhető és rengeteg beállítási lehetőség van.
    - Hanghívás jó, nincs vele gond.
    - A hangszóró tisztán, hangosan és szépen szól.
    - A kamera ahhoz képest, hogy 8 mp-es egészen szép képeket lő, viszont sötétben már eléggé zajosak a képek.
    - Akkumlátor teljesítménye elfogadható 1,5-2 napot kibír.
    - Ramhasználat: rengeteg futó alkalmazás ellenére sem tudtam még 300mb alá vinni, tehát az is jó.
    Összefoglalva én ajánlom a telefont, igaz én nem játszom vele, inkább irodai funkciókat használok, de számomra tökéletes választás volt, mindenkinek csak ajánlani tudom, a forgalomban jelenleg ez best buy.

Új hozzászólás Aktív témák