Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    Sziasztok.

    Van némi problémám az LG G Watch R készülékemmel. Kikapcsolgat az óra. Rendszerhibának véltem, igen gyakori a boot error, azt olvastam, és csak a reset segít recovery menüből. Valóban segített, de azt az sem magyarázza, hogy volt, hogy fél napig kellett kitartóan újra- és újraraknom (a telefont is!), hogy az első bootoláskor ne kapcsoljon ki minduntalan.

    Volt már ilyen valakinek?

    Most már az akkura gyanakszom. Úgy tapasztalom, direkt napfényben és melegben mindenképp kikapcsolgat, tehát túlmelegszik benne valami. Múlt hét vége felé töltéskor tűzforróra melegedett és be se lehetett kapcsolni 1-2 órát. Előtte is csinálta, de sosem volt gyakori, és sosem volt benne rendszer. Viszont mindig kikapcsoláshoz kötődött, tehát ha véletlenül lemerült, kitartó próbálkozásra és sok időre volt szükség adott esetben, hogy újra működjön. De nem csak merülésnél, akkor is, ha ki kellett kapcsolnom újratelepítés miatt.
    De már ez se igaz. A legújabb módi az, hogy 80% fölött (töltésnél) kezd kikapcsolgatni. Most nem buzeráltam, tökéletesen működik és az akku is kitartóan üzemel (80%-ról a szokott ütemben merül). Nem első tulaj vagyok, így arra gyanakszom, hogy egy hónapja, mikor vettem, rossz kábelt kaptam hozzá, és az cseszte szét. Saját kábelemmel ugyanis nem melegszik töltés közben. Gari nincs.

    Hirdetem az órát, de így én el nem adom. A kérdéseim az alábbiak:
    Mi lehet a baj?
    Hol lehetne bevizsgáltatni, és nagyjából mennyi egy akkucsere szakszervízben?
    Van-e esély arra, hogy szoftveres a hiba? G4-gyel üzemel, az első két hétben Sony Z2-vel ment, azzal nem produkált hibát az első feltöltés után, tehát sose kapcsolt ki. Van-e esély arra, hogy egy első lemerítést követően az aksi működése "helyreáll" most, hogy másik kábellel töltöm? Telefonnal jártam így, 3-4 nap szenvedés után megjavult az aksi, miután jó volt a töltő.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák