Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kzcs

    tag

    Nem kötekedés de a teljesítmény összehasonlítóban hol az LG? Ettől függetlenül én eddig vártam a cserével, mert bíztam abban, hogy megéri várni de itt az ideje elengedni a márkát. 240e egy ilyenért sajnos nem reális és észszerű még ha LG fan vagy/voltál.

    [ Szerkesztve ]

  • kzcs

    tag

    válasz kssvirag #150 üzenetére

    Sziasztok, az Always-On display résznél megjelenik a százalékos akkus állapot. Nekem reggel 7-től este 10-ig van bekapcsolva az AO-D, de mivel a kocsiban is qi töltő van, még a két hónap alatt sose jutottam 60-70% alá. Hétvégén amikor kevesebbet utazom, szombattól vasárnapig simán el van a telefon töltés nélkül, úgy hogy van böngészés meg különféle appok használva. Fényképezésre tökéletes, 4K-s felvételek gyönyörűek és stabilak.

    Na meg a víz alatti felvételek zseniálisak. Simán megéri az árát.
    Egyébként korábban G5-t volt, és valóban ritkábban jönnek a frissítések erre is, de véleményem szerint a sok frissítés egy telefonra az mindig javítás eredménye. Az LG megfontoltam és sosem kapkodta el a telefon megjelenítését, ami megszokottaktól eltérő és negatívként jelenítik meg a portálok, de stabil és működő verziót adnak el. Látjuk a kapkodás nyomát az akár 2-3x ennyibe kerülő modellek esetén, ahol megy a f@sz méregetés, hogy kinek lesz nagyobb, meg a megjelenések heteiben, havában után aztán jönnek folyamatosan a problémák, meg a frissítések. A felhívások, hogy emiatt vagy amiatt kellett letiltani készüléket. Aki stabil és megbízható telefon szeretne az ezeket is figyelembe kell vegye, nem csak azt hogy mit tud a telefon. Mert hiába tudja a leg ujabb csicsát, ha pld a bank azt mondja, kabbe ezzel a telefonnal nem fogsz biztonságosan rendelkezni a pénzed felett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák