Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr K

    senior tag

    válasz Krisz1000 #7907 üzenetére

    Ha a folyamatos munkán azt értjük, hogy (mint fentebb elhangzott) 10-15 alkalmazást próbálunk használni egyszerre, akkor nem tudom, hogy mi lenne a helyzet, mert én ennyire nem vagyok hardcore felhasználó. Nálam 3-4 a max, és azok azért el szoktak férni 4 GB-ban. Még azt sem tudom garantálni, hogy nincs időnként újratöltés, csak nekem nem tűnik fel. (Vannak, ugye, alkalmazások, amik a telefon reboot-ot is túlélik, azaz (látszólag) ott folytatják, ahol utoljára tartottunk.)

    Nálam az elégedettségben biztos közrejátszik, hogy ilyen erős telefonom még nem volt. Magamtól nem is vettem volna ilyet: nem azért mert nem tetszett, csak fel sem merült volna bennem, hogy ilyen is lehetne. Amit én választottam volna, az olcsóbb lenne (mert fogyóeszköz), nagyobb kijelzőjű (kisebb felbontással), és normális frissítése lenne (valami "stock" közeli rendszer - szerencsére egyre több ilyen van). De ilyen lett, és nekem összességében bejön. (Ja, én életemben már elég sok telefon tesztet elolvastam, de G6 nemigen volt köztük, mert eredetileg nem volt fenn a radaron, miután meg meglett, akkor meg már minek... :D )

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Új hozzászólás Aktív témák