Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ateszpapa

    addikt

    válasz julius75 #719 üzenetére

    Nagy szálka a szemembe, hogy mi EU-s emberek ugyanannyit vagy még többet is fizetünk a készülékért mégis kevesebbet érünk az LG szemében mint mások. Ha benne lenne LED, QI töltés is még sem szólalnék. Remek telefon lenne a G6 de ilyenek miatt számomra bukó.

  • Konfigos

    őstag

    válasz julius75 #719 üzenetére

    Én sose értettem miért fikáz valaki olyat amit sose fogott,vagy volt neki g6?Én speciel úgy alkotok véleményt hogy mindegyik volt a kezembe,és bizton állíthatom hogy egy férfinek igenis jobb a G6,az edge telefonok sok minden csak nem férfiasak( persze a 60 kilós páváknak jól áll az tény :DDD,de ugye most férfiakról volt szó nem nőkről ). Nálam már akkor eldőlt hogy ez lesz amikor megláttam hogy fog kinézni,de hazudnék ha azt mondanám hogy nem férne rá pár dolog még ígyis. Viszont ha most vennék telót én biztos g6ot vennék ha egy árba vannak.De tudok kézzel fogható tényeket is mondani : Akksija szerintem semmivel se gyengébb mint az s7nek,fogása egyértelműen jobb,hiába ugyanaz a soc sokkal pörgősebb mint az s7,sokkal "tankosabb" mint egy s7,számomra a kijelzője is jobb/jobban olvasható/fotókat kb úgy adja vissza ahogy fogom látni majd a tv-n vagy kinyomtatva,egymás mellett kihangosítva ég és föld a 2 telefon,van rá értelmes üvegfólia,headsetje keresztbe lenyeli azt amit a samu ad a sajátjához,széleslátószögü kamera tényleg hasznos tud lenni sokszor egészen megszerettem már.

    Jöjjön pár negatívum is mert én nem vagyok elvakult: Hatalmas fekete pont az lgnek hogy nincs értesítési led,sötétbe ereszthetne be több fényt a lencse mint pl az s7,infra is elfért volna még benne nekem,árba én kicsivel lejjebb toltam volna be hogy ténylegesen komoly konkurencia legyen az s7/s7e-nek.

    #721: Ezzel tökéletese egyetértek,de attól még igenis jobb vétel még ígyis mint egy s7 edge,de kinek mi jön be,azt kell venni...Csak ne ejtsd el az edget mert akkor annak reszeltek ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák