Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz HarleyCustom #5305 üzenetére

    Azért nem kell túl tolni :) A kritikán aluli kifejezés enyhén szólva is erős, a régi szenzor miatt divat volt mindig is fikázni tudom de ne ess át a ló túl oldalára. A nagy látószög meg eddig is jóval gyengébb minőséget produkált mint a fő kamera ezen sincs semmi meglepő (A G5 szélestől mindenképp jobb az én 2.09-es lencsém is). Melegedni sem melegszik jobban mint a többi felső kategóriás teló, rendszeresen navizok de 2 órányi Waze-től is csak langyos. Nyáron érezhető erősebb melegedés 40 fokban, de ez másik telónál sincs másképp.... Az akku idő meg felhasználó függő, de 5-8 órás SoT szerintem nem rossz úgy hogy semmit sem korlátozok. Érdekes hogy G4-nél erre nem panaszkodtál holott kb a fele az üzemideje ennek. A G4-nél az infra az ami igazán jó volt és ebben nincs, de akkuban, kijelzőben, minőségben igencsak alul marad a G6-tal szemben, ráadásul se gyors töltés, se nagy látószög, se ujjlenyomat olvasó, a kamera a Gcam-ig jobb volt de azóta az sem jobb akármennyire piedesztálra emelik egyesek. Nosztalgikus érzéseket okoz a G4 ezt megértem, de azért a G6 hiányosságai ellenére is használhatóbb készülék (erre még a formája is rátesz, a G4 használata szerintem kényelmetlen is volt a mindennapok során a formája és méretei miatt).
    De ez az én véleményem :)

    Egyébként nem azoknak a problémázásáról beszéltem akik már a teló megvételételénél is húztak a szájuk a széles látószög minősége miatt hisz mint írtam az mindig is jóval rosszabb minőséget produkált a fő szenzortól tehát ezen csak az lepődött meg aki nem járt utána a témának vásárlás előtt. Én azt mondom aki azóta problémázik mióta cikk született a különböző szenzorokról, de addig még megfelelt.

  • gretzky77

    veterán

    válasz HarleyCustom #5305 üzenetére

    A kritikán aluli dolgot én is vitatom,melegedéssel nem találkoztam pedig hidd el nyúzom rendesen! Hardver gyenge? Mire? Nem értem én ezt,valóban ha full belenagyítok a képekbe akkor bele lehet kötni,de ti így nézegetitek a képeket full belenagyítva? Pár képet nyomtattam is ki mamának és teljesen elfogadható! Igen van jobb kamerás telefon nem vitatom de azért az emberek nagy részének sztem már bármelyik mai telefon megfelel kamera téren!
    Neked nem tetszik eladtad rendben megértem,de ennyire lehúzni sztem sem korrekt! Hidd el rengeteg telefonom volt és ha valami ennyire nem volt jó akkor gondolkodás nélkül eladtam legyen az bármilyen márka és soha nem voltam márka fanatikus!
    Persze ez is csak egy vélemény!

    iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Új hozzászólás Aktív témák