Új hozzászólás Aktív témák

  • TODI1111

    addikt

    S7 edge készülékről váltottam én is 2 hete és azóta sem bántam meg. Az értesítési ledet nem hiányolom én sem mert munkaidőben vagy a zsebemben vagy övtáskában van a készülék ezért bármilyen is lenne úgysem látnám ezért inkább hang és rezgő figyelmeztetést használok az elmulasztott eseményekhez.Illetve a ledet olyan részről sajnálom, hogy töltésnél messziről láttam mikor töltődött fel a készülék. AOD helyett én a glance plus programot használom, mert sokkal jobban testreszabható és a hiedelmekkel ellentétben nem zabálja ez sem az akkut. Az egy napos üzemidőt ez is tudja (ugyan azokat a programokat használom minden készüléken, automata fényerővel) változó SOT értékkel, de igazából nem is érdekel a kijelzőidő a lényeg az, hogy estig amíg hazaérek kibírja.Véleményem szerint sokkal kézreállóbb mint az edge. Ami még lényeges szinte mindenhol voltam ezzel a készülékkel ahol az edge "térerőt vesztett" (legalábbis sms értesítőt kaptam arról, hogy hívtak volna de nem értek el) és ennél a készüléknél ez nem fordult elő, engem is elértek és én is probléma nélkül tudtam telefonálni. Szerintem a szoftver is sokkal jobban van optimalizálva (személyes vélemény).
    Nem mondom azt, hogy ez vagy az a készülék sokkal jobb a másiktól (nem vagyok márkafüggő) szerintem mindenki döntsön saját belátása szerint, de nálam most a G6 győzött.

Új hozzászólás Aktív témák