Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Button

    aktív tag

    válasz Matyi222 #4858 üzenetére

    először is nem flex2 hanem flex amiről szó van, nem mindegy, sokan összekeverik, de a flex2 egy gyenge másolat volt egy erősen túlmelegedő snapi810-essel.. szóval elszúrták sajnos

    - amoled (p-oled), iszonyat különbség nekem a mai napig, ha ránézek sírok
    - görbület, nekem hiányzik (16:9 szintén a mai napig hiányzik ezzel a virslivel szemben)
    - flex, azaz gyakorlatilag hajlíthatod, leejtheted
    - sn800 vs sn821 - semmi gyorsulás nem történt 3 és fél év alatt, inkább lassabb sajnos, persze, mert 4x annyi képpont (szerintem emberi szemnek tök8, hogy 1080 vagy 4k egy mobil képernyője)
    - nagyobb akksi, hosszabb üzemidő, ténylegesen (mind kapacitásban, mint a képpontok miatt eleve)
    - értesítési led (ezt AOD-t hagyjuk, mert az első nap lekapcsoltam, használhatatlan - nekem)
    - intelligens képernyő off, intelligens video
    - alsó gombok kalibrálása programonként
    - akksitöltés végének jelzése nálam mai napig nem megoldott
    - elérhetetlen hívott utólagos jelzésének idegesítő jelzése nálam azóta nem megoldott (azaz, hogy ne legyen)

    félreértés ne essék, viszonylag szeretem ezt is, de nem az a szerelem mint az volt.. és ezt csak az fogja megérteni, akinek mindkettő volt

    de hogyan is kerültünk ide? a frissítésről volt szó, annak a telefonnak kizárólag csak az volt a veszte, hogy az LG tojt rá nagy ívben..

Új hozzászólás Aktív témák