Új hozzászólás Aktív témák

  • smobika

    tag

    Sziasztok ! Három hetes v20h és eggy hetes v20i használata után csak megint visszatértem a Telekomos v10e-re, mind a két úgymond javitott 7.0-ás szoft eggy nagy rakás f.....os ! teljesen rossz akku használat forrósodik mint állat, úgy használatkor mint töltés közben, töbszörösen kifagy telefonálás után alig akar magához térni, hálozat váltása borzalmas, mobil internet használatakor csak úgy szipkázza az akkut, egyszerüen érthetetlen hogy eggy 6.0.1-et tökéletesen összeraktak ehez a telefonhoz és a 7.0-át meg úgy el cseszték hogy csak na !!! a v10e mindig hozza a telefontól elvártakat nem melegszik, töltés közben is szinte hideg a telefon sokkal gyorsabban feltölti az aksit nem fagy minden megy ahogy kell az akku idő teljesen tökéletes, még extrém használat mellett is, ha idáig ennyi frissités alatt sem tudták rendbe rakni rendesen eszt a szoftot akkor üdv a LG Szoftverezőinek nagy gratula nekik !!! Többet nem is próbálkozom eggyik frissitéssel sem várom a következő nagy váltást ha eggyáltalán lessz erre a telóra ujjabb verzió ! Csak leirtam a tapasztalataimat ! Most igy megint minden rendbe van a telóval újra élvezem a használatát, mert idáig csak szenvedtem és idegeskedtem vele :)) ! v10e Telekom Tökéletes !!!!!!!!!!!!!! :C

Új hozzászólás Aktív témák