Új hozzászólás Aktív témák

  • Robbertho

    aktív tag

    válasz dkovizoli #7474 üzenetére

    Kifoghattam valami mintapéldányt, de sajnos a rossz értelemben.
    Nálam van melegedés, leginkább töltés közben. Az akksira már úgy tekintek, hogy minden 20% alatti perc ajándék, az általános az az, hogy ott körül már (szó és jelzés nélkül, csak elsötétülve) kikapcsol. 20% alatt a kamerát elindítva azonnal. Kellemetlen, főleg, hogy kora délutánra is képes 20%-ra merülni, max 1,5-2 óra kijelzőidő után. A kijelző beég, hiába a V20g, gyengébben, de ott van a szellemkép. A V20g-s frissítés után csináltam egy gyári visszaállítást, az megjavította a GPS-t néhány hétre, de már megint vacakol, szabad ég alatt tok nélkül 30 m pontosságnak már örülni kell. Visszaállítás óta a rendszer is néha nagyon durván beakad (beírok egy szót és 5-10 mp után gépeli be, általában nagyon lassú reakcióidő). Home screenen állva, tétlen állapotban a kezemben egyszer újra is indult. Bluetooth megint csak gyári visszaállítás óta vacakol, csatlakozik a füleshez, de mégse (jelzi, hogy csatlakozva van, de nem ott szól), sokszor csak a hívót csatlakoztatja, mindig ki-be kell kapcsolni).

    Maradjon a végére pozitív is: telefonhívás, sms prímán működik. A fényképező is jó, nekem tetszenek az elkészült képek.

    Garanciáztatást majd megpróbálom, de egyik sem olyan nyilvánvaló probléma, hogy biztos legyek a dologban... meglátjuk.

Új hozzászólás Aktív témák