Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz novinyul #3704 üzenetére

    Persze, azert mondom, hogy nem szidom az LG-t. Amig van garancia, addig nincs problema. Inkabb bosszanto tud lenni, de zavatonak nem mondom , mert csak szurke feluleten latni. Bar nekem mar annyira beegett, hogy videotartalomnal is lattam a navigombokat.

    Kivancsian varom az elmenybeszamolod :)
    G4 meg megvan? Ha igen, amint lesz lehetoseged, kerlek csinalj osszehasonlito kepeket, ill ha szeretsz fotozni, akkor erdemes az alkotasaid majd megosztani a Fotok, videok topikja-ban :) egyedul vagyok ott mint aktiv "fotos", es nem epp a legjobb fototudasommal keszult kepeket szoktam megosztani. Legalabbis van aki lehuzza azokat..
    Es sztem a G5 kiraly kepeket tud csinalni, ha van hozza jo fotos tudas is :)

    SlyChocolate: csak annyiban van kulonbseg, hogy pl joval kesobb kapod meg a Nugatot.. :D
    Enyem Telenoros, es fuggetlen verziot fel tudok tenni + azonnal megkapom a Nugatot, amint elerhetove valik.
    Hejj de varom, kivancsi vagyok mi featuret kapunk. En a kamera miatt is varom. V20nak teljesen mas lett a kameraszoftvere..

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák