Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Remekelek28 #318 üzenetére

    "Az a gusztustalan,ha valaki csak a jó tulajdonságait viszi be a telefonjának egy más topicba."

    Te meg erre mondhatod azt (szintén forrásokkal és érvekkel alátámasztva), hogy szerinted miért nincs igaza. Felnőtt emberek nem egymás pofáját akarják befogni, hanem megbeszélik.

    "ne csak azt irja már br valaki,hogy sokkal jobb az amoled mint az ips,hanem azt a jelentős hibaszázalékot is amivel most az s6 és az amoledje küzd."

    Miért, milyen hibaszázalékkal küzd? Van erről valamilyen részletes statisztikád? A két S6 verzióból eladtak az első hónapban 10 milliót, szerintem ezt baromi kevés gyártó mondhatja el magáról, elképesztően sok telefonról beszélünk, így ha teljesen átlagos hibaszázalékkal dolgozik a Samsung gyár, akkor értelemszerűen több hibás példányt is fognak köztük eladni.

    A fórumok meg már csak olyanok, hogy a poweruser mellett csak az látogatja akinek valami baja van vele, ebből levonni bármilyen következtetést butaság. Én a hiteles statisztikák után mondanék ilyen véleményt. ha már következetességet követelsz az S6 tulajdonosoktól, akkor követeld meg magadtól is!

    Említsük meg akkor az LG múltbéli bajait is? A G2 sárguló kijelzőjét és a G3 repedező készülékházát? Az LG sem tud tökéleteset gyártani, egy LG-vel is épp annyi esélyed van szervizbe futkosni, mint egy Samsunggal. Biztosan a G4-nek is van rejtett hibája ami a következő hónapokban derül majd ki.

    "Na ezért nem hiányzik az összehasonlitás."

    Akkor menj el egy LG fórumra, ahol semmi mással nem foglalkoznak és élj egy álomvilágban, ahol a G4 a tökéletes telefon.

    BTW én is a G4-re pályázom, én is ezt szeretném megvenni, de attól még vannak olyan dolgai ami nekem sem tetszik, de ezt nem akarom kényszeres önigazolással leplezni.

Új hozzászólás Aktív témák