Új hozzászólás Aktív témák

  • kuyarashi

    őstag

    válasz Aryon87 #48367 üzenetére

    Gyári FinjunFeng.

    Vettem itthonról "gyárit" G2-höz, mert a kb. 3-4 éves utángyártott meghalt (megjegyzem, ritka korrekt eBay akku volt). Az újjal alig tudtam bekapcsolni a telefont és egy nagy nulla volt az egész, de botrányosan. Konkrétan gyengébb volt, mint amit váltott volna. Persze vissza akartam küldeni, mondván, hogy ez biztosan nem gyári, de minimum éveket állt a polcon és visszateszem a sok éves kamu akkumulátort, mert még az is jobb.
    Szóval a webshop azt mondta, hogy higgyem el, hogy gyári, de ők is tudják, hogy ez már nem ugyanolyan, mint az eredetiek. Ugyanabban a gyárban készül, stb. Egyébként voltak eltérések ránézésre is. Azt mondták kicserélik, ha visszaküldöm, de persze a postaköltséget én állom. Nem érte volna meg, úgyhogy elengedtem a dolgot.
    A régi telefonokhoz sokszor már csak elöregedett akkut találni. Még ha gyári is, nem valószínű, hogy hasonló lesz a kondíciója, mint egy olyan akkunak, amit a készülékkel egy időben adtak ki.

    iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

Új hozzászólás Aktív témák