Új hozzászólás Aktív témák

  • Boda81

    csendes tag

    Csak saját vélemény, de nincs tökéletes telefon és persze ez sem az, de tökéletes ember sincs.
    Aki azt mondja, h zavarják a kis meg röccenések amit mondjuk én nem veszek észre, mert a szerelem ugye vak annak adott a lehetőség, h válasszon a többi ugyancsak nem tökéletes telefon közül ami ugyancsak nem tökéletes, mert lehet, h nem akad egy ponton sem, de biztosan bele lehetne kötni valamelyik részébe ami mondjuk meg őt nem zavarná. Azért van az, h mindenki meg találja az életben is a maga számára ideális párt aki természetesen nem tökéletes, de azért a hibáival együtt elfogadjuk és szerethetők mert hát az ember ilyen, ha szeret valaki/valamit képes elfogadni a hibáit.
    Írták előzményekben páran, h nekik csakis tökéletes telefon felel meg, mert ők csak is a tökéletessel érik be.
    Gondolom nektek akkor nincs Barátnőtök/Barátotok mert hát ugye akkor fel kellene adnotok az elveiteket.
    Nincs baj ezzel a szemlélettel, mindenkinek lehet véleménye stb.....csak kár elrontani azok kedvét akik elégedettek a készülékkel amit használnak.
    Ez totál olyan mintha odamennék ahol laksz aztán azt magyaráznám, h nekem miért nem felel meg a Barátnőd......
    Ami nem kell azzal nem kell foglalkozni ugye :O :N
    most kiöntöttem ami bennem volt én is... :R

    Tegnap kipróbáltam az asphalt 8-at. Szépen futott a játék bár a melegedés nem gyere be....

Új hozzászólás Aktív témák