Új hozzászólás Aktív témák

  • Raul227

    aktív tag

    válasz DonLaca@ #28203 üzenetére

    Köszi, egy hét után mondom, hogy sokkal jobb lett a memória kezelés, na igaz hogy néha laggol, de legalább nem lép ki az adott problémás programból, pl a messengerből, amikor játszok. Az is kicsit zavaró, hogy ha playrol frissítek, sokszor letölti az adott programot, és amikor lejott, telepít, az esetek felében teljesen lefagy a telo egy fél percre, és aztán magához tér, de az esetek 50-60%-ában nem is települ fel a frissítés, hanem semmi nem történt. Néha ki is írja hogy hiba történt meg kodszamot, de az annyit ír, a súgó, hogy inditsam újra a telefont, ami nem mindig oldja meg a problémát. Ez eddig nem volt.

    Nem is nagyon voltam fent itt azóta, most látom hogy van frissítés. Kérdésem lenne (most nekem a v20t van fent, és root) hogy ha most én ezt fel akarom tenni a v21 et, akkor gondolom a PC suittal eltüntetem a rootot, frissitek, akkor nekem megmaradnak ezek az értékek, amit az auditorral már beallitottam? Vagy ezt visszaallitja a v21 alapértékre? És ha igen, de nem tetszik, akkor mehet ugyanúgy root, és auditor? Köszönöm a válaszokat, addig nem frissitek, amíg nem tiszta :) a telo független. Térerő. Comrol van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák