Új hozzászólás Aktív témák

  • blade zte

    őstag

    válasz Bossi #192 üzenetére

    Így igaz. nincs semmi gond a QHD miatt. Mint az egyik előző kommentelő is mondta, a 2 éves 10 hüvelykes nexust prociban maximum feleakkora sebességgel döcöghetett, és a GPU sem volt valami nagy szám a mostaniakhoz képest. Az nexus, tessék ahhoz hasonlítani, hogy mit bírki egy-egy külömböző sebességű proci.

    Csak elmondom, ezeknél a telefonoknál már messze nem optimalizálnak annyira, gondolják majd az egész laggot elnyomja a proci ereje. Ha ilyen procin egy teló laggol, akkor szimplán csak rohadt SZ*R az oprendszer. De tényleg rohadt nagy moslék kell hogy legyen.

    A ColorOS a find7-en is eléggé optimalizálatlan, szidták/ják ezerrel más miatt is. De egy szó sem volt arról, hogy a teljesítménnyel probléma lenne. A fórumokon ilyet soha nem hallottam. Az asphalt nekem sem ment rózsásan, viszont az emulált psp játékok mint mondtam 2k-ban elfutottak akadásmentesen, meg ment a gameloft blitz brigade-je is szintén akadások nélkül.

    Ha sok időt beleölnek a fejlesztők, akkor egy idő múlva ezek a telók is vajsimák lesznek.

    Oppo find 7 astro black

Új hozzászólás Aktív témák