Új hozzászólás Aktív témák

  • techergo

    csendes tag

    Már 2 napja használom a telefont és nagyon tetszik.Miután megvettem 4 óra használat után átállítottam ART-ra.Dalvik-on a menüben tényleg laggolt egy kicsit,de számomra az sem volt zavaró.De ez a lagg is olyan volt hogy nem szaggatott, hanem egy kis micro sec-es akadás volt, amit szerintem észre sem veszek, ha nem kerítettek volna neki ekkora ügyet, és direkt az vártam hogy mikor röccen meg a gép. ART-on ez egyértelműen javult, bár nagyon ritkán jelen van.Sok embert ez tutti nem fog zavarni, csak azokat akik direkt fikázni akarják a telót, nem pedig használni.A készülék gyönyörű szép, nagyon össze van rakva.Mérete nekem pont jó, teljesen kézre áll, pedig nincs nagy kezem.Kijelző nagyon szép, fényerő szerintem rendben van, mondjuk ha lehetne egy kicsit lejjebb venni belőle az még jobb lenne.Egy kicsit sötétebb szobában max-ra feltolva a fényerő rendesen bántja a szemem.Napfényben teljesen jól lehet látni.A kamerája nagyon szép képeket lő, a videó is teljesen rendben van.A led elég erős, hétvégén letesztelem milyen képeket csinál este, és buliban.Az LG UI nekem nagyon bejön.S4-ről váltottam, nekem nem volt bajom a touchwizzel, de szerintem ez szebb és jobban néz ki.Ami furcsa az S4hez képest, hogy a szabad memória itt csak 700-300 mega körül van, elég sokat eszik a rendszer a 2gb-ból, de ennek ellenére gyors, a multitasking kiváló.A hangszóró telefonhoz képest elég hangos, de nem sok mély van benne. Összességében ezzel is megvagyok elégedve.A gyári fülesével brutál jól szól, nagy hangerőn erőteljes mélyekkel.Az akksi még nem állt be, csak 1szer töltöttem.48%-on volt amikor bekapcsoltam, 1,5 óra kijelzőidővel folyamatos wifivel, alkalmazások letöltésével, kis játék, pár fotóval lement 15 %-ra.Most ott tartok hogy 10 óra használat után 47 %-on áll 3 óra kijelzőidővel.Az akksival is megvagyok elégedve.A telefon erős használat során melegszik, mint minden okos telefon, de ez abszolút nem zavaró mértékű.Az S4 sokkal jobban melegedett.Szerintem aki ezen a telefonon töri a fejét az vegye meg bátran. Nekem minden téren tetszik, teljesen megvagyok vele elégedve.

Új hozzászólás Aktív témák