Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz Quqesz #49297 üzenetére

    Na ez új infó, köszi, ebbe az irányba is elmegyünk!

    (#49302) Danny365!
    Na ez érdekes vélemény volt... ;)
    Igazad lehet az o+o vonatkozásában...
    Viszont nincs igazad a G2-és a én kapcsolatomban, vagyis én szerettem a G2-tőt sok pozitívum, sok öröm fűz hozzá.
    Az tény, hogy első pillanattól kezdve gondom volt a kamerával, ami azért is érintet kellemetlenül, mert a régi fórumtársam toto0569 igen szép képeket csinált vele, én meg a minden napi használat során nem tudtam normálisakat készíteni vele.
    A GPS-el is volt gondom, de ez sem új keletű, ismerős lehet több felhasználónál.
    De az semmi esetre nem volt jellemző rám, hogy rühelltem volna a készüléket, sőt... mai napig kerül hozzám ilyen telefon, amit szoftveresen ilyen, vagy olyan módon meg kell bügykölnöm, és most is csodálom, hogy milyen jól, és egyszerűen "romolható" a szerkezet.
    Nem vagyok én annyira negatív, csak kellően kritikus, ami szerintem egy teljesen normális viselkedés. :B

    (#49309) fery02!
    Köszi az ajánlást, azt is megnéztük, és az is benne van a célzott termékek között! ;)

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák