Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz Raymond #25 üzenetére

    "Nem ivelt" = best feature

    Jha én is így voltam velem még nem használtam ívelt oled-et. Ellenben az ívelt lcd-vel, itt nincs betekintési szög problémád. Ív sem probléma, hacsak nem a tv oldaláról szeretnéd nézni a képét. A gyakorlatban még 170° alól nézve is teljesen mindegy, hogy a tartalmat íves vagy nem íves oled-en nézed.

    Ami ellenben baromi nagy plusz a nem ívelthez képest, hogy nem tükrözi a világ összes az oldalfényét, mint egy teljesen sík tv. Remek tulajdonság, hogy olyan extrák vannak az ember házán, mint pl. ablak.:D

    Btw, 4.0-ás webos végre támogatja simán a gombokkal (tehát nem magic remote-tal, hanem pl. egy tanítható távval) a video lejátszásba való gyors (pl. percenkénti) ugrást előre/hátra? Sajnos a régieken ez nincs (vagy én nem találom), s így hiába a jó képminőség, ha a menu lassu s ilyen alap funkciók sincsenek. Van ugyan félpercenkénti előre tekerés, de ilyenkor szépen seekeli a video-t és nem keyframe-en ugrik valószínűleg, mert kb. 2-3mp egy ugrás ideje...

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák