Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joci10

    őstag

    válasz TeebyKay #946 üzenetére

    És ha olyan tag visz el valamit? A nyereményjátékban semmi olyasmi kitétel nincs, hogy "örvendezz a fórumban, ha nyertél". El kell fogadni, hogy ez most egy ilyen játékos - hiszen nem vagyunk egyformák.

  • eszterencs

    HÁZIGAZDA

    válasz TeebyKay #946 üzenetére

    Ácsi, azért az "érdektelen tag" egy kicsit erős bárkire csak azért, mert nem írja-olvassa túl gyakran a fórumot. Értékeljük, hogy itt vagytok, hogy írtok a fórumba, hogy sokan itt élik a fél életüket, értékeljük, hogy vannak, akik befizetik a prémium tagságot, tényleg szeretünk titeket <3 :) de azokat is értékeljük, akik csak csendben olvasnak minket, sőt még azokat is, akik azt se tudják, hogy van a világon PH vagy Aréna, mert csak a hardveraprót ismerik. Közhely, de nekünk minden olvasó érték, aki bármilyen tevékenységet folytat itt, mert nektek köszönhetjük a létezésünket. És ezt köszönjük is. :R

    Ha ez kissé lenyugtatja a kedélyeket, akkor elmesélem, hogy ma beszéltem telefonon is a nyertessel, hogy egyeztessük az átvétel részleteit, és egy nagyon kedves fiatal srác vidékről, aki irtóra örül a nyereménynek. :)

    Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy jó érzés, ha tudom, látom, hogy jó helyre ment egy nyeremény, de befolyásom nincs rá; ha épp valaki olyan kapta, akit nem is nagyon érdekel vagy nincs rá szüksége, azzal sincs mit tenni. Fortuna nem rászorultság vagy kiérdemlés alapján válogat, ez van.

    A másik kérdésre reagálva, ha valaki nem jelentkezik a nyereményértesítő emailre, ismételt emailre, privát üzenetre, egy hónappal később küldött újbóli üzenetekre sem két hónapig, akkor újrasorsoljuk a nyereményt. Emlékeim szerint eddig mindössze kétszer volt ilyen, mindkét alkalommal egérpad volt az újrasorsolt nyeremény.

Új hozzászólás Aktív témák