Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasek

    Közösségépítő

    válasz Champipi #59 üzenetére

    Szerintem ne menjünk el arra, hogy mi etikus, és mi nem. Eredetileg arról szól a téma, hogy nem egészséges a dohányzás. Ennyi, és semmi több.

    Viszont elárulok valamit, de ne sértődj meg kérlek. Most ezzel a stílussal ahogy ezt megfogalmaztad, és lehordtad embertársaidat mindenféle aljas népnek, holott még csak nem is ismered őket, én pontosan akképpen tekintek most rád, mint ahogy te ő rájuk. Véleményed az persze lehet, amelynek egész nyugodtan adhatsz hangot, csak az nem mindegy miképpen. :(

    Valamint: Az adókról már volt szó korábban: [link]

    shtml(48): Akkor te is hozzávetőlegesen ugyan abban a cipőben jársz mint én is, bár nekem az az "anno, nagyon rég", nem volt olyan régen, csupáncsak 1 éve tettem le, másfél év után(gimi felétől kezdtem el).

    Üdv. H

  • Hasek

    Közösségépítő

    válasz Champipi #67 üzenetére

    No-no. Álljunk meg egy szóra. Mondtam én azt, hogy meg kell dicsérni a másikat amiért rád fújja a füstöt? És azt mondtam, hogy a cigaretta egészséges? Vagy azt hogy én mellette állok, és buzdítok bárkit is arra, hogy dohányozzon? Esetleg azt hogy jelenleg dohányzom? És említettem én mindemellett olyat, hogy én az öcséd vagyok, valamint hogy olyan viszonyban lennénk, amely megengedi ezt a stílust?

    Normálisan szóltam hozzád, igazán nem tudom mire fel rontasz nekem. Előző hozzászólásomban is csupán arra szerettem volna főként felhívni a figyelmedet, hogy a stílus amit képviselsz, véleményem szerint annyira etikátlan, mint amennyire etikátlannak tartod azt hogy rád fújják a füstöt. Viszont ha nem tudsz normálisan, higgadtan, és észérvekkel válaszolni, mellyel bizonyíthatnád hogy nincs igazam, akkor kérlek meg se tedd. Köszönöm.

    ollie(#73): Ez elszomorító statisztika, de mindemellett úgy tűnik, hogy félreértettél. Valószínűleg rosszul fogalmaztam, de most korrigálom akkor. Akkor én úgy gondoltam, hogy a dohányosok (kb)70%-a tudja, hogy önmagára mennyire káros. Persze nem lehet elmenni a környezetünk károsítása mellett sem szó nélkül, de ott konkrétan erre gondoltam.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. H

  • dokesz007

    aktív tag

    válasz Champipi #59 üzenetére

    Barátom, rólad is lejárt a garancia ahogy látom....

    Egyszer, ha munkanélküli leszel, mit szólnál, ha azt mondanák, h lejárt a gari ecsém, nem adunk pénzt, régi cucc vagy nem vagy jó semmire...ÉHENDÖGLESZ

    Vagy elütnek, leszakad ez az, nem raknak össze mert minek van rajtad kívül 6 milliárd másik, régi vagy lejárt a garid....MEGDÖGLESZ

    egyébként a kisebbséggel szimpatizálsz remélem ,mert a TE adód 20-25% ilyen olyan segíííjkékre megy el......csak h tudd....és kb max 10% EÜ-re....

    szóval kispofám te ne sajnáld senkitől a gyógyulás lehetőségét, függetlenül, h milyen életvitelt folytat....

    LÁTTAM ÉN MÁR MAKK EGÉSZSÉGES EMBERT ÖSSZESNI MERT BEVIZESEDETT A TÜDEJE.....

    bár doghányos létemre , nem csípem a remegő kezű dohányosokat, sem azokat akik már cigar for man-t használnak....

    ---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

Új hozzászólás Aktív témák