Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcee

    addikt

    válasz shtml #34 üzenetére

    "Végül is te tudod, mennyit ér a saját életed. Remélem, még időben rájössz, hogy az életed fontosabb a dohányzásnál."

    Az enyém nem sokat. "Se kutyám, se macskám." Inni, bagózni, zabálni szeretek. Más örömöm viszont nincs az életben. Ha belehalok az remélem gyors lesz. Ennyi.

    "De csak abban az értelemben, hogy nem részeg, hiszen a cigaretta nem tartalmaz alkoholt."

    Ez tényleg egy súlyos hiányossága a bagónak, de szerencsére lehet pótolni! ;]

    #49 3shae: Eddig ketten vagyunk akiket szórakoztatott a sztori, kellemes iróniával van átitatva!

    #51 Shodan: Mondtam egy szóval is, hogy egészséges? Tisztában vagyok vele, hogy nem az. Egyszerűen szükségem van dolgokra, amik örömet okoznak.

    59 Champipi: Én kifejezetten vigyázok rá, hogy másokat minnél kevésbé zavarjak a füsttel. Azt csak remélni tudom, hogy orvosi költségeim sem nagyon lesznek a károdra.

    #92 Thunderzolee: "...engem főként csak a cigaretta füstje zavar." Gyakran a dohányosok is rosszul viselik a más bagójának a füstjét, ezen én mindig röhögök a kocsmában, ahogy legyezgetnek, odébb ülnek, megkérnek, hogy máshogy tartsd a cigid.

    #96 Pala: "...mi értelme van!!?? :F Komolyan, egy dohányos elmagyarázhatná egyszer." Nincs értelme, jólesik!

    #101 janos666: Ejj de jól mondod, megyek én is...

    #105 Sandormaster Jesszusom, ne! Pár hete fuvaroztam kollégákat Szekszárdra és szóltak, hogy ott nem lehet közterületen dohányozni (másfél órát vártam rájuk, amíg tervzsűrin voltak), azt hittem belepusztulok, pedig olvasgatás mellett, normálisan 1-2 szálat szívtam volna csak el, de egész idő alatt nem tudtam kiverni a fejemből, hogy ezt most nem tehetem meg.

    Amúgy én úgy tervezem, hogy akkor fogok leszokni, ha lesz saját családom és értelmét látom az életnek. Persze amilyen a formám, addigra már késő lesz! :DDD

    Szerk.: Ha fel tudom elég plasztikusan idézni, akkor lehet, hogy én is megírom kórházi élményeimet, kezdve a Biohazard koncert utáni ápolással, és a megboldogult OPNI (országos pszichiátriai intézet)-ben tett látogatásommal bezárólag! Esetleg a herevarrás sem teljesen érdektelen?!

    [ Szerkesztve ]

    \m/

  • #64791808

    törölt tag

    válasz shtml #34 üzenetére

    Nem a te adódból fizetik, hanem a dohánytermékekre rakott ún. jövedéki adóból.

    Ha ez így van, akkor feeeehhheeeelőlem...

    Marcee: a dohányzással kibaszol magaddal, a (majdani) gyerekeddel, és HA nem figyelsz oda másokra, akkor a nemdohányosokkal.

    Mellesleg volt egy ilyen extrémsportolós totyik, szidtam is őket rendesen, tudom :)

  • Sanyix

    őstag

    válasz shtml #34 üzenetére

    dehogynem... a jövedéki adót ellopják, szétosztják a nem dolgozó orkoknak. A te adódat is, de csak részben.

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Új hozzászólás Aktív témák