Új hozzászólás Aktív témák

  • InHell

    senior tag

    Gratulálok a leszokásodhoz, nem egyszerű döntés! :C

    Én 5. hete nem szívtam egy szálat sem, 12 év dohányzás után.
    Átlag napi 1 dobozzal szívtam, ha elmentünk haverokkal kocsmába, csak azalatt a 3-4 óra alatt +1 dobozzal simán elszívtam.
    Viszont nekem sohasem volt az az első, hogy reggel ha felkelek azonnal rá kell gyújtanom, mint az "átlagos" dohányosnak.
    Még délelőtt sem tudtam rágyújtani, mert egyszerűen baromi rosszul esett.

    Korábban minden évben kihagytam kb.3 hetet, ez az utóbbi 3 évben elmaradt. Tavaly december óta már egyáltalán nem nyújtott semmi élvezetet a dohányzás. Még félig sem szívtam el, és löktem is ki minden szálat, mert nem esett jól. 1doboz elég volt 2-3 napig.
    Heti 1-2 reggel köhögtem is rendesen, aztán úgy döntöttem 5 hete, hogy ez így már tök felesleges, ennyi elég volt belőle.
    Az első 2 héten minden reggel köhögtem, mondom ez mi? Nem is cigizem és még jobban köhögök? :) Aztán a 3. hétre elmúlt, azóta egyáltalán nem köhögök, sokkal finomabbak az ételek, jobban érzem az illatokat-szagokat, és eléggé zavar a cigifüst.
    Nem mondom, hogy fittebb lettem, de nem is híztam egy kilót sem.

    Az eltelt 5 hét alatt kb. 6-7 szer voltam haverokkal kocsmában, van nálam ittunk, ők 10 percenként mentek az erkélyre rágyújtani, hát én meg sem kívántam.
    Pedig ha ittam olyan nem volt, hogy nem cigizem.

    Elnézést, picit hosszú lett. :)

    < béna duma helye >

Új hozzászólás Aktív témák