Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Lenry #4 üzenetére

    Így viszont a játék sztoriját is hasonlóan írhatták meg, mint mostanában a forgatókönyveket.
    A W3 esetében a más fajúak a kisebbség, az "érzékenyítés" arra talál utat, míg a sorozatban belekeverték a bőrszínt és a szexuális identitást, ami nyilván más irányba viszi a sztorit. A sorozatok hibája amúgy, hogy a regényíróktól eltérő sémákat használnak, szeretik maguk csavarni a történeteket. Ez nem csak a Vaják esetében van így, a GoT is nagyon csúnyán elment a legtöbb rajongó szerint, de nézd meg mit műveltek pl. Philip K. Dick kisregényével, a "The Man in the High Castle " -vel a sorozatban.
    Ilyenkor attól is függ az ítélet, hogy melyiket látod hamarabb. Nemrég néztem meg a "Let the Right One In" első évadát, ami tökre bejött, de nem olvastam a regényt és nem láttam a belőle készült svéd vagy amerikai filmet.
    Kíváncsi vagyok a TLoU harmadik évadára, ha a játéknál hamarabb jön ki.
    Az Uncharted játékkal nem játszottam, mivel nincs PS4-em, de a barátom igen, így nagy vonalakban ismertem a sztorit és a jeleneteket. Nekem a film viszont így nem sok újat adott. Klisének éreztem az egészet.
    A "The Gray Man"-t pl. felénél abbahagytam, nekem unalmas volt. Nem igazán volt több semmivel az átlag hasonló filmeknél. A LoTR-nál a film nagyon jó volt, bár addigra rongyosra olvastam a könyvet, amit az első kiadás megjelenésekor vettem meg, még a középiskolában. A játék viszont nem igazán jött be.
    A sokadik bőr, mindig kérdéses, de míg a GoT és a LoTR előzménysorozata az "elmegy" kategória, addig a Vajáké szvsz. katasztrofális...

    [ Szerkesztve ]

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák