Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sz_gabor

    tag

    válasz rellif #301 üzenetére

    A lassítva felvett film is 24 képkocka/másodperc mint a rendes film csak szerintem minden képkockát megdupláz (12 képkocka/másodperccel veszi fel és a következőre is ugyanazt a képkockát teszi be).
    Sokan összekeverik a nagysebességű felvétellel (az jó lenne) amivel olyan csodás felvételeket lehet csinálni mint a vizbe eső esőcsepp ami akár 500 ftps (vagy még több) kamerával csinálnak.
    Ezért írtam hogy a lejátszón felezve a lejátszást a lányod ugyanazt éri csak meglesz neki a felvétel teljes sebességgel is.

    A GPS-nél szerintem a legfontosabb hogy törölve (vagy felül írva) legyen a régi AGPS adat.Még lehet a gyári kínai hely adatokat tartalmazza, vagy nagyon régi (több mint 30nap kb. addig tudja nagyjából kiszámolni a műholdak mozgását de azt se pontosan) az adatbázis ami a műholdak mozgása miatt sokáig tart a jelek megtalálása.

    BBoy: A mobilnetes (2SIM) milyen 3G/4G?
    Egy ötlet:
    Nem lehet hogy az 1SIM-re osztja ki a 3G-t és amikor gyenge a jel nem tud csatlakozni a 3G-re ,és a 2SIM elviszi a 3G/4G modemet és mivel az 1SIM-en 3G van beállítva ezért nem tud csatlakozni.
    Próbáld meg a szolgáltató választást az 1SIM-en kézivel 2G-re állítani.
    Azt nézd meg hogy balra fent a hálózat erősség kijelzések előtt mik szerepelnek (2G,3G,4GLTE) a megszakadás előtt és után (Ha először 1SIM:3G(vagy 4GLTE) a 2SIM:G(vagy H+) utána 2SIM:3G(vagy 4GLTE) akkor biztos hogy az a hiba)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák