Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz hallador #9 üzenetére

    Ja, ha kereskedő vagy, az sok mindenre magyarázat, amit itt terítesz...

    Nem tények nélkül papolok, dolgoztam 14000-es user-bázisú multinál központi IT-n, pontosan tudom, hogy a szerződött beszállító(ott akkoriban ATEA) által küldött kínálatból lehet választani, és ha abban nincs AMD-s gép, akkor ha akarom se tudok venni, amíg nem váltok beszállítót.
    Most 400.000-es felhasználóbázist képviselő multinál dolgozok, és hogy-hogy nem, szinte az összes új gép amit kapunk AMD procis(tipikusan T495-ös ThinkPad)...

    Teszek rá, hány notebookot adtatok el, azt mondd meg, a kiajánlott készlet hány %-a volt AMD Ryzen-nel szerelve(az A-széria üzleti célra még vacak volt) és abból mennyi képviselt normális(nem fapados) kiépítést, és ehhez képest mondd az eladott példányszámok arányát.

    Ha 10 kiajánlott gépből 9 Intel és az 1 AMD is fapados vacak, persze hogy nem azt veszik...

    Nincs itt semmi ideológia, van hogy valaki él az üzleti lehetőségeivel és a terméke értékeivel versenyez, van aki meg visszaél vele és üzleti alapon, kenőpénzzel nyomja el a konkurenciát.
    Van továbbá az a kereskedő, aki nem a vevői hanem a beszállítói érdekeit nézi, vagy annyira elvakult, hogy olyan információkat terjeszt, amik már jó ideje nem érvényesek.

    Papolhatsz te amit akarsz, az én szememben(és sok más emberében) az Intel már többször eljátszotta az elmúlt 25 évben a hitelét, amit jogerős elmarasztaló bírósági ítéletek sora bizonyít, az USA-tól Koreán át Németországig - a gond az, hogy az Intel hosszas huzavona után zsebből kifizeti a büntetést és marad még neki kenőpénzre, az AMD meg örül egyelőre hogy pluszban zárja az üzleti évet.

    @(#11) dagonya: ebből kb csak a "jól ismert rutin" amiben az Intel manapság jobb, mert a sok agyatlannak úgy beégett a fejébe, hogy "szar AMD"...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák