Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz S-eye #1694 üzenetére

    Igen rajta van, csak ugye az más szabvány, a töltő és a telefon csatlakozáskor kommunikál egymással, hogy mit tudnak, és mivel a telefon nem tudja a QC-t ezért ez nem aktiválódik, mindenesetre elég piti dolog, hogy a két töltési módszer ha jól tudom ugyan azokat a feszültségeket használja, de egyiket a qualcomm fejlesztette ki és és pénzt kér a használatáért, a másikról nem sokat tudni amit a Lenovo fejlesztett ki.
    Egy biztos hogy itt jobbára szoftveres különbségek vannak.

    Mondjuk énnekem a gyors töltés annyira nem életbevágó dolog volt, ha lehet én kerülöm is, mert a gyors töltés nem túlzottan használ a készülék akkumulátorának.
    Aránylag elég jól ki tudom számolni a használati szokásomból eredő akku használatot, és ha úgy érzem hogy azt a napot nem fogja kibírni akkor teszem töltőre, de mivel jobbára beszélgetésre használom és zene hallgatásra ezért elég sokat bír ezért nálam általános hogy egy töltéssel 1 hét az üzemidő, ha mégis jobban használom akkor is elmegy 4-5 napot.

    [ Szerkesztve ]

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák