Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz retroid #448 üzenetére

    Szerintem mindenki nyugodjon meg. Ha a P1 frissítve lesz, akkor nyilván ez is. A moto is frissül, ez is fog, ugyanaz a cég. Ráadásul úgy emlékszem hogy múltkor volt kis szó egy külföldi tesztben erről.

    Én amúgy megértem, hogy van igény a frissítésekre, nexusról jöttem ahol havi biztonsági frissítések voltak illetve a rendszer is a legújabb volt. De ez nem minden.. friss rendszer ide vagy oda, nálam például hiába volt friss a rendszer ha kevesebb mint 4 óra kijelző időt tudott a cucc. Persze az lenne a legjobb ha az összes telefon két évig frissülne folyamatosan de hát sajnos ez nem így van ugye, így az ember kénytelen vmilyen kompromisszumra.

    Én nem érzem a rendszert 7.1.1 után semmiben sem hátrányosnak. Osztott ablak jó, de én Nexus 6-on sem használtam 6" méretben. Ez meg ugye kisebb is. Esetleg egy tableten el tudom képzelni hogy érdekes lehet. Talán így hirtelen az egyetlen dolog ami jó volt az a dupla koppintásos multitasking, tehát 2 gyors klikkel lehetett váltani két alkalmazás között ( az aktuális és a legutóbbi között).

    Doze nem tudom miért érdekes annyira, ha a mi telefonunk eleve két napig bírja legalább. De nem tudok elképzelni olyan felhasználást hogy egy napnál kevesebbet bírjon. Egy átlagos felhasználónak szerintem akár kibír három vagy még több napot is. A doze nyilván lényeges egy olyan telefon esetén ami amúgy is csak 4 óra SOT bír, itt eleve sokáig bírja doze nélkül is.

Új hozzászólás Aktív témák