Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz Kansas #113 üzenetére

    Ahogy gondolod, érvek ellen amúgy is be voltál oltva ebben a thread-ben.
    Gyakorlatilag inkább saját magának és a CPU-limites elméletének mond ellent.

    Nagy divat lett ezen az oldalon ilyenekkel alaptalanul dobálózni, amikor nincsenek észérvek. Márpedig nincsenek - feldobod, hogy a "jelenség" miért nem érinti a 6900XT-t. Megnézted, hogy a "jelenség" érinti-e a 6900XT-t? Én megnéztem, és azt látom, hogy pont ugyanakkora a különbség közte és a 3090 között 1440p-ben, mint 4K-ban. 6800XT és 3080 esetében detto. A lassabb kártyáktól valóban jobban elhúz mind a négy kártya 4K-ban - a szintén Ampere 3070-től is. Vajon miért? Az RDNA2-ben is vannak rejtélyes erőforrástartalékok, amiket csak 4K-ban lehet előhúzni? De a GA104-ben már nincsenek?
    Az RX6000-es sorozat és a GA104-es kártyák tesztjeiből teljesen egyértelmű, hogy a HU következtetései hibásak voltak - ami annyiban nem meglepő, hogy az alapfelvetésük is rossz volt. Elmagyaráztam, hogy miért, ha nem akarod megérteni, az a te dolgod. Ha nem olvasod el az indoklásként belinkelt teszteket (és később azt írod, hogy a logikám nincs mérésekkel alátámasztva), az is a te dolgod. Viszont ezek után ne nagyon várd el, hogy bárki komolyan vegyen.

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák