Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    Elég szomorú ami történt lucasékkal, de ami jó hír ebből hogy most már külső cégek is fejleszthetnek Star Wars játékokat. Ebből azért sülhet ki jó dolog is, mondjuk ha például egy Naughtydog licenszelne jogokat.
    most fájó a dolog, de azért reménykedjünk hogy mi, fogyasztók jól járunk ezzel.
    Lucas szerintem amúgy is rohadtul félrenyúlt az Új star wars trilógiával meg a klón droid rajzfilm csodával. tragédia mind2 számomra, szemben a Disney vel akiknek a filmjei nagyon jól sikerültek. (Bosszúállók, Vasember stb.) Szóval jó lenne így is egy új trilógiát megnézni amit nem Lucas csinál. Biztos jobb lenne.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz batai15 #25 üzenetére

    Ezt kérdezd meg tőlük. is :) számomra azért rossz mert selejt a sztori és hulladék módon lett elénk tálalva. Az egész egy technikai erődemonstráció volt, hogy mi ezt is tudjuk vizuális effektekben.( arénás jelenet ebből a legértelmetlenebb ,semmi másra nem szolgáló rész az új trilógiából.) A filmbeli droid hadsereg, mint ellenség egy vicc, 8 éveseknek való kb. Darth Vader átalakulása meg egy rakás sz@r ahogy meg lett magyarázva hogy a jediből hogy lett hirtelen gyerekgyilkos gonosz sithlovag.
    A z új rajzfilmről meg annyit hogy a star wars fan fiam 1 évadot tudott belőle megnézni, ha kezdődik elkapcsolja a tv-t máshova. Lucas gyerekeknek csinálta meg mind a filmet, mind a sorozatot, elfelejti hogy a rajongótábor nagyrész e már rég 20-30-40 éves , vagy több. Disney legalább jól nyúlt hozzá mind1ik szuperhősös feldolgozáshoz, egyaránt élvezik felnőttek és gyerekek.(Vasember Avengers stb). így kell ezt csinálni.
    a LucasArts stúdiót nagyon sajnálom,Monkey Islandért nagyon aggódok, imádtam :(.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Wolverine #32 üzenetére

    Hát igen kb. ahhoz képest hogy "szent " jedik nevelték fel ,egy kis hisztiből már is gyerekgyilkossá vált . Még egy normális embernek is kevés lett volna ez, nem hogy egy jól nevelt jedinek :D
    Hulladék lett. A régi sem hibátlan, de mérföldkő a maga nemében egy univerzum és egy új korszak hajnala volt. Az új sorozat csalódás. egyedül a fogatverseny jött be, de hát az is tele volt olyan banális "izgalmakkal" amik egy gyereknek még elmennek, de egy fannak... Aki olvasta anno a Robur magazinokban a Star wars írásokat, az tudja hogy mennyire mély és sötét oldalai vannak a jedi vs sith világnak, lett volna miből meríteni.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz batai15 #34 üzenetére

    Hát reméljük hogy a Disney hozzányúl és megcsinálja újból, vagy csinál új részeket. A karakterek kidolgozása biztos jobbra sikerül. Amúgy a 3. rész számomra az elmegy kategóriába már belefér, tetszik a végén az összecsapás Obi és Anakin között. szóval abban már volt potenciál, még ha nem is lett kiemelkedő. Ennyit számít hogy a karaktereknek adtak már egy kis szívet és értelmet. Én amúgy nem ítélem el hogy tetszett, sőt örülök neki. :R

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz zotyesz66 #45 üzenetére

    A szál megvan , sőt megvolt írva már ezelőtt 30 évvel, csak a megvalósítás kritikán aluli. Az hogy fel volt vezetve hogy hálózza be, az meg egy 8 éves korosztálynak még elmenne de "nekünk" felnőtteknek már nevetséges inkább, (legalább is annak aki komolyabban veszi ezt a sztorit)nyomós érv kellett volna ide hogy ez üssön , már mint az átállás a sötét oldalra. A szerelmi szál is semmit nem jelent, egyfajta üres magyarázat arra hogy leila és luke miért születik meg. Tulajdonképpen én senkit nem kedveltem a 3 rész alatt egyedül Natalie jöt be , de hát ugye nekem ő játszhat bármit, kedvelni fogom :D
    eléggé offtopik már itt ez a rész :D

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz WonderCSabo #50 üzenetére

    hát igen a star trek egy tudományos mű, a star wars meg nem scifi hanem történelmi regény :D

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák