Keresés

Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Apollyon #153 üzenetére

    Hát igen, vagy papírzacskó.

    Elektrózok, hobbi. Múltkor rendeltem egy boltból - nem a Conrad, de konkurrenciája - egy rahedli alkatrészt. Mindegyik egy kis pici műanyag tasakban jött, komolyan, egy drogdíler könyörögne értük, kiválóan lehet beléjük porciózni bármit :D

    Írtam a boltnak, hogy basszus nemááár, én EGYETLEN 1 vevőjük vagyok és kapok 25 tasakban mindenféle hülye mütyűrt, nem tudnák azt csinálni, mint a Conrad, hogy újrahasznosított papírtasakban küldenek kondenzátort, kiscsavart, meg mindenféle fiszfaszt, nylon tasakok helyett ? Vagy az sem érdekel, ha 1-2 nagy tasakba tossza bele mindet, de hogy tényleg, egy tucat alkatrészre egytucat-1 tasakot kapjak, hát komolyan... Ford Fairlane/Nagy Feró: Eszem f*om megáll !!

    Most itt nézek farkasszemet az összesen másfél év alatt 5-6 rendelésemből származó vagy 30 (!!) kisméretű nylon tasakkal. Utána meg meglepődök, hogy svájcban, a hipertiszta, hulladékszortírozó nyugdíjas a hegyoldalon a tehénfejés közben nem is sejti, mennyi mikroműanyag hullik rá, amit India és a többiek (meg a magamfajták) termelnek már az esővízbe is.

    Hihetetlen. És az ügyfélszolgálat valami bla-bla udvarias dumával lényegében elintézett azzal, hogy igen, értik, megértik, törekednek, átalakítják, izé-hozé, köszönjük hogy rendelt tőlünk.

    WTF.

    Bocs az offért :)

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Aktív témák