Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #90 üzenetére

    2023 október

    Októberben főképp a Xenoblade pörgött. Ez volt az első JRPG amivel többet játszottam 2 óránál. Összefoglalva, nekem főképp a sztori tetszett benne, de maga a játék nekem nem lesz ott a kedvenceim között. Gyorsiban még lepörgött a Crysis Remastered is Switchen, meglepően jól futott, de gyorsan végigértem rajta (6,5 óra), PC-n már megvolt vagy 5-10x anno :D Playstation-ön a Resi 5 után érthetetlen módon kedvet kaptam a Resi 7-hez, mondván hogy ha coopban lement az 5, akkor talán már elég érett vagyok a horror játékokhoz (15 éve próbálkoztam velük, sikertelenül). Háááát, végigjátszottam, de nem mondom hogy nem volt olyan 1-1.5 órás session, ami után gyomorgörccsel feküdtem le aludni. Egyébként az atmoszféra tetszett, a történet jó volt, csak valahogy a lelkem nem bírja ezeket eléggé.

    Most Switchen éppen nem nyomok semmit, eladok pár végigjátszott játékot aztán szerzek rá valami újdonságot. PS-en meg elkezdtem az FF XV-öt.

    Vásárlás
    Crysis Remastered (Nintendo Switch)

    Eladás
    -

    Végigjátszás
    Resident Evil 7: Biohazard (PS4)
    Xenoblade Chronicles: Definitive Edition + Future Connected DLC (Nintendo Switch)
    Crysis Remastered (Nintendo Switch)

    Havi összesített: +2
    2023 összesített: +23

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák