Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • errorcode06

    őstag

    Egy rakás szar, és még kulturáltan fejeztem ki magam... Igen, játszottam vele, igen több mint 1 percet, ééés igen, minden classt kipróbáltam

    "Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

  • errorcode06

    őstag

    válasz #20655360 #18 üzenetére

    A balance és a skill/egyéb bugokkal (mint a nem vagy dupla/tripla sebzés) nincs gondom, azt megoldják. Az optimalizációra úgyszintén rágyúrhatnak. A hitreg viszont még a kanyarban sincs, sőt, a valaha volt legroszabb amit eddig láttam (még a kezdeti bf4 (closed bétáztam) ill battleborn-t is bőven alulmúlja).
    Az pedig hogy ez alfa, ami nem is az csak annak akarják beállítani még rá is tesz egy lapáttal nálam.

    A grafika ízlés kérdése, ez hogy hajlanak icipicit a realitásra, de mégis ilyen játékszerű szerimtem borzasztó választás egy ilyen gyors, ugrabugrás, kissé kaotikus játékmenethez (konkrétan kiégett a szemem az első 5 kör után, és szünetet kellett tartanom mint a battleborn esetében).

    Én elhiszem hogy ennyire meg akarák verni az OW-t, de mivel ennek a csapatnak kb ez az első címe PC-re, bele fog törni a bicskájuk.

    Mindezek ellenére a fickónak aki megálmodta ezt (valami gow fejlesztő) sok sikert kívánok, de ezért a játékért pénzt kérni szerintem akkora bűn, mint hogy a battleborn megszületett...

    Lehet köpködni!

    [ Szerkesztve ]

    "Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

Új hozzászólás Aktív témák