Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz b. #27 üzenetére

    "Nem tudom miről beszélsz" Azt látom. De most elmondom, hogy a Quake Champions az eddigi infók alapján hasonló "Class based shooter" lesz, mint az Overwatch vagy a Lawbreakers, így azt hiszem lehet őket egy lapon emlegetni. Remélem, hogy valamivel azért túllépnek az Overwatchon, nem úgy mint a Lawbreakers, ami tartalom szempontjából még szegényesebbnek ígérkezik.

    wjbhbdux: "miután épp kiéheztették a wowos meg diablos játékosokat is tartalom hiánnyal, ők idén később már távoznak is" Már nem tudom hányadik olyan hsz-ed a fórumon, aminél nem tudom eldönteni, hogy komolyan gondolod vagy csak trollkodsz. :DD Dobálni fogják hozzá az új hősöket és pályákat, ez szinte biztos, meg már rendezik a versenyeket is, twitchen folyamatosan nézik rengetegen, 10 millió felett van a játékosok száma, ráadásul akiknek tetszett, legtöbben azt írják, hogy ha meg is unják rövid időre, mindig visszatérnek játszani. Előreláthatólag jönnek a figurák, sorozat/film esetleg a Pixarral, meg kutyaf*sza, és a hosszú távú siker és támogatás garantált.

    ayy_lmao: Az szép. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák