Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Donki Hóte #88 üzenetére

    A Mi 11 Ultra egy kivétel, de ide a Mi Mix Alphát is felhozhattad volna, az még drágább. Az én érvem viszont nem ez volt, az pedig végképp nem kötődik ide, hogy most "milyen" a telefon, jól sikerült-e vagy sem. Csupán a hardverről beszélek és azok árazásáról.

    Én arról a párhuzamról beszélek, hogy egy Samsung Galaxy A51 vagy Huawei Mate 10 lite azonos áron van, mint egy viszonylag frissen megjelent Poco F3 például.

    Élek a szoftveres kompromisszumokkal (vagyis igazából nem - ezeket megoldom én magam, de megértem hogy nincs kedve sok embernek mókolni a készülékekkel), cserébe megadatik az, hogy ne kéthavi fizetést kelljen csúcshardverért leperkálni.

    Tudom el kéne fogadnom az új mai világnézetet, hogy el kell adni nagy cégeknek a lelkünket is manapság és átadni számukra a teljes kontrollt az életünk egyes részei felett (nem csak mobilpiacról beszélek), de én egy darab hardvert, egy kézzel fogható eszközt akarok megvásárolni ami felett rendelkezni szeretnék a legnagyobb szabadsággal. Nem értem mi rossz abban, hogy van erre (MÉG) opció.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák