Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jander

    senior tag

    válasz Ateszzero #5 üzenetére

    Fogod a mellékelt torrenteket és letöltöd manuális a patch-eket majd bemásolod ;) ->> végre legális felhasználásra is alkalmas a torrent kliensed!

    A játékról: vannak hibák, kicsik is és nagyok is.

    A kicsi hibák közé tartozik pl. hogy
    - az interface rendkívül frusztráló, felesleges lépéseket kell megtenni, nem jól átgondolt (mondok rögtön egy példát: ahhoz, hogy felvegyél egy új nadrágot belépsz a főmenübe, ott a gear menüpont, ott rámész a nadrág ikonra, ott előjön egy lista az összes cuccról megkeresed a nadrágot (az megint egy dolog, hogy nehéz összehasonlítani az előzővel), akkor előjön a nadrág adatlapja ott alul equip gomb. Ezt az egészet pl. miért nem lehet az inventory-ból megoldani? Nézegeted a zsákot... hopp egy szép új naci? És mutatná, hogy jobb mint amit most hordasz -> equip kész.

    -ezt az egészet megnehezíti, hogy az egér/billentyűzet iszonyatosan lassú mondhatni lagolnak. Én már áttértem gamepad-ra, ami a chat miatt nem szerencsés, de jobban lehet mozogni a játék menüjében. A menüben amihez jobb hozzászokni, mert mindenért be kell lépned a menübe, mindenért! Mindennek külön menüje van ami csak megfelelő menüből elérhető... rendkívül frusztráló, nincs más szavam rá.

    A nagyobb hibák közé sorolnám (számomra) azt, hogy
    - alig van mit csinálni a játékban, és azt is viszonylag nehéz megtalálni. Rögtön hozzá is teszem, hogy sokak állítása szerint a készítők megmondták előre, hogy a béta nem arról szól, hogy ingyen próbáld ki a játékot, ezért sok tartalom hiányzik belőle. Mivel én nem láttam hivatalos álláspontot, ezt fenntartással kezelem... egyelőre nekem túl sok a grind, meg a várakozási idő (pl. egy quest újrajátszásához 48 órát kell várni, ebből most van pár darab / 10 szint, nyilván ez az első tíz szintnél annyira nem vészes de később?).

    Hogy jót is mondjak róla, végre egy játék, ahol nem a vérpistikék szaladgálnak, hogy a legújabb cuccokat megszerezve ők legyenek a játék legdurvább arcai. Lassabb megfontoltabb csapatos játékra buzdító... számomra legalább is. Nagyon fontosak a craft szakmák (már csak azért is, mert egyelőre (?) nincs aukciós ház) ezért még inkább összetartóbbá kovácsol a játék... kellemes keleties hangulatú az egész, teljesen más mint a megszokott nyugati mmo-k, ahol csak a szint számít meg a cuccok és mindenki ugyanazt csinálja egy szakmán belül.

    Ez a nyílt béta nekem arra volt jó, hogy letettem a CE vásárlásról, inkább megvárom azt az egy hetet, elolvasom a beszámolókat aztán, ha pozitívan szólnak az állítólag kezdéskor bekerülő tartalomról akkor beruházok a sima változatra 30-án.

    If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

Új hozzászólás Aktív témák