Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Grath #1 üzenetére

    "És még egy figyelmeztetés a végére: a magasabb árú dobozos verzióban nincs lemez, csak egy letöltőkó, tehát netkapcsolatra, letöltésre ott is szükség lesz."

    Attól függ, melyik kiadást veszi meg az ember. Amit nálunk lehet kapni, dobozos Gold Editiont, abban van lemez, legalábbis az én példányomban volt. :K

    Mivel most a CD Galaxis akciós áron kínálja a Gold Editiont (Még április 8-ig él az akció), így megvettem. 6K-t szerintem bőven megért a Gold Edition, ami tartalmazza a Season Passt és egy rakás fizikai extrát (Steamen ez most 30 euróban fájna, doboz nélkül).

    A játékot illetően még nem tudok nyilatkozni, mert épphogy kipróbáltam, de az már most feltűnt, hogy valóban sokkal rövidebbek a pályák és több a gyűjthető ketyere. A multit nem valószínű, hogy kipróbálom, mert nem rajongok érte, remélhetőleg egyedül is végig tudom vinni, mint a Guardiant. Ha nem, akkor tényleg csalódás lesz.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák