Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    folyamatosan követem már egy ideje a képekkel illusztrált postodat és kicsit megkésve mondanám, hogy nagyon tetszik :) a szilvásgombóccal eszembe juttattad, hogy mennyire szeretem és milyen régen ettem már... (3éve költöztem el szüleimtől és azóta alig ettem, pedig otthon max párhavonta mindig készült)
    nem is bonyolult készíteni, szerintem szombaton főzök egy jó nagy adagot :)

    az elmúlt 2hétben a következő kajákat készítettem: múlt héten lecsós májat, brassóit, marhapörköltet... tegnap pedig rakott karfiolt, de akkora adagot, hogy 2személyre 2napra bőségesen elég :) (szerintem most sikerült eddig legjobban...)
    meg múlt héten készítettem még sült csirkemellet úgy, hogy a tepsibe alulra tettem 1 réteg hagymát, rá 1réteg tv-paprikát, rá a vékonyra vágott csirkemellet... erre karikákra vágva krumplit, majd kaliforniai paprikát, paradicsomot... persze a csirkemellet sóztam/borsoztam/fokhagymával beszórtam...
    kicsit bánom, hogy nem fotóztam le a kaják nagy részét...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák