Keresés

Aktív témák

  • geprombolo

    senior tag

    válasz Vakegérke #8233 üzenetére

    Az úgy volt...
    1993-at írtunk, bevonultam katonának. :W Vállamra omló dús hajamnak annyi :O , és bár csak ősz volt, fázott a nyakam.
    Nos, se sör, se kávé, se cigi. :N Aztán hiába unszoltak, mert se sör, se cigi, se kávé. :P Másnap se. Meg harmadnap se. Még a suliban megszoktam, hogy én vagyok a kvázi-dohányos, akiről mindenki azt hiszi, hogy, pedig dehogy. :C Sokszor még órán is a fülemen csücsült a cigi, amit úgy kaptam valakitől, de egyet se szívtam el soha, inkább elajándékoztam valakinek, akinél egyből én lettem a legfrankóbb csávó :DD . A seregben se volt ez másképp. Azóta se bírt senki rávenni, hogy a számba tegyem a koporsószeget, vagy igyak egy kis folyékony kenyeret, vagy kafféval üdítsem magam. Nem, nem vagyok totál absztinens, se "hívő" nem vagyok, a bort szeretem, de csak mértékkel, mert utálom a részeg embert. Egyszer ittam meg egyedül egy üveg bort, tapasztalatnak ideális, többet soha, kösz. :N

    cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Aktív témák