Keresés

Aktív témák

  • Móci

    addikt

    válasz Hasek #11028 üzenetére

    Na várj csak! Lesz ennek még böjtje! ;]
    Amúgy decemberen remélem feljutok pestre, mindenki megbizonyosodhat a nememről... :D

    "...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

  • geprombolo

    senior tag

    válasz Hasek #11028 üzenetére

    Expert? Az cizoe volt. Én sose voltam expert, ha valami összejött, akkor örültem. A KBK nem csak hsz-vadászat, nem szabad itt leakadni. Ez csak egy apró mozzanata volt a régi, általad oly vehemensen visszasírt KBK-nak. Ha benned csak ennyi maradt meg, akkor sajnállak. Amióta itt vagyok, azon igyekszem, hogy ez a topic éljen, ne csak vegetáljon, témája legyen, ne csak üresen pofázzunk, a sódernek legyen valami halvány köze kyrabaybeehez, meg a szmájlikhoz. Nézz utána, hogy hányszor szóltam, kértem, hogy maradjunk a témánál. Sokszor én is elszabadultam, de mindig visszatértem. Nincs mit bebizonyítanom. Ha elmarjátok ezzel a hsz-vadászat mindenáron szöveggel az embereket, ám legyen, de ne csodálkozz, hogy nem lesz kivel "játszani". Ne marakodjunk, semmi értelme. Tényleg, játsszunk és kész!
    Éljen a KBK, na meg Ping Win!
    Ja, és igenis én segítettelek a kerek számhoz, mert szándékosan írtam úgy, hogy 9-re végződjön :P . Én is tudok "spájzolni és kivárni", de szeretem látni a mások örömét is, nem csak a sajátomat, nem vagyok önző.
    Vakegérke: jól mondod. :R és gyógyulást!

    [ Szerkesztve ]

    cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Aktív témák