Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Dany007 #267 üzenetére

    Tudod mit? Sikerre vittük balga blogját, és ez nem kis dolog. Részesei vagyunk mindahányan, akik akár egyetlen pillantást is vetettünk erre a magára hagyott területre.

    Él a blog? Él. Él a topic? Hát hogy a fenébe ne. Olyan huszáros dolog folyik itt kérem szépen, amit én még sehol máshol nem tapasztaltam.

    Akad egy lökött vénember, aki fantáziát lát egy kis "mutogatásban", és nem átall magát kirögtetve adni valamit, amely gyermeteg lelkére utal. Lám, nincs egyedül, és örömmel veszi tudomásul, hogy pajszer, meg féltégla, minden van, hiszen sok pajtás akad, akikkel össze lehet kacsintani, egy jó nagyot játszani.

    Brahi a 10.000, ki a francot érdekel?
    Ha őszinte akarok lenni, engem igen. Lekérésben is poén, bár sokan kettyintgetnek kíváncsiságból a numero uno-ra.
    Ám kezdeti butuska ötletem immár (megcáfolandó előző kijelentésem) határozott kíváncsiságot takar. Meddig lehet húzni egy jelentéktelen, piti, semmitmondó, még egy máltai pincsit sem érdeklő próbablog élettartamát?

    Ugyan, lúzer barátom, tényleg úgy gondolod, hogy ez csak egy teszt lenne? Aztán ugyan ki tesztel, és kit, kiket, vagy mit?
    Egyszerűen nem létezik, hogy valaki tesztel, és nem közöl eredményt. Van értelme?

    Az sem butaság, amit Hasek barátunk mond.
    "csak néz mint hal a szatyorban, hogy mi ez a sok hablaty, amit írkálunk. Aztán csak legyint egyet, hogy "áhh...", és éli tovább az életét."
    Nos igen. Bizonyára nagyon, de nagyon fiatalka az illető, mégsem tanult meg játszani.
    "Meglátta, hogy mennyi tökkel ütött van itt, majd megrémülve kitépte a konnektort a falból, és bebújt a sarokba átgondolni az életét."
    Van mit átgondolnia. Teremt valamit, aztán seráfütty, magára hagyja. De legalább értelmeset alkotott volna. Hát nem.

    Értelmessé tettük ezt a jelentéktelen, semmibe vesző blogot? Igen!
    Játszunk, mert játszani jó. Játszunk, akik ráakadtunk erre a játszótérre, és megláttuk a lehetőséget. Nincs reklám, csak a véletlenen múlik, hogy ki akad még ránk. Az pedig kérdés, hogy ki lesz olyan lökött, hogy beszáll a játékba.

    Részemről élvezek minden percet, amelyet ebben a topicban tölthetek. Bizonyára én leszek az, aki utoljára elhagyja a süllyedő hajót.

    [ Szerkesztve ]

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Aktív témák