Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Lord Myn #86 üzenetére

    "Pedig, de... Aki így gondolkodik, hogy becsületem kevesebbet ér, hiszen a becsületem eladásából ért többlet pénzt a családomra tudom költeni (ez az ideológia), az sajnos pont 1 lépésre van attól az ideológiától, hogy kell akkor ölnék/rabolnék is értük. "

    Ha az egészet idemásolom, akkor se lesz jobban alátámasztva, hogy miért pont 1 lépés. De OK, #84-ben finomítottad a dolgot, értem mit mondasz. Viszont azt megkérdezem: van-e családod (nem a felmenő értelemben, hanem feleség/gyerek)?

    "Azért, mert szerinted ez "semmi ügy", még egy páran gondolhatják, azt hogy nem az (bár tudom mi vagyunk *sokkal* kevesebben...)"

    Nem költői, komolyan érdekel, hogy szerinted miért vannak kevesebben azok, akik ennyire radikálisan ragaszkodnak, hogy a becsület minden előtt? Te mi mindent tennél meg hogy megvédd a becsületedet? (demagóg felvetés on)

    (#87) szironyl "Egyszerűen be kell látni, hogy ez így nem jó, nem kell okokat keresni, hogy...
    ...Nem fogok megvetni ezért senkit. Nem tartotta be a szavát, akkor nem tartotta be. Kész. Pont.... A lényeg, hogy ha már szavadatt adtad, ne szívasd már meg a másikat." - ez így korrekt. :R

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák