Új hozzászólás Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    válasz ArchElf #33 üzenetére

    Igen, a hit is csodát tud tenni, de vannak olyan cuccok, amik szintén művelhetnek érdekes dolgokat, bár racionális és mérhető magyarázat nincs rá. Saját tapasztalatról beszélek, nem csak vagdalkozom a vakvilágba, mint a kedves posztolók jó része.

    Mellesleg van olyan ember, aki nagyon érzékeny a mindenféle energiákra, és van, aki nem. Részemről tökéletesen érzéketlen vagyok ilyen téren, tehát nem képzelem be magamnak, hogy hűűű... meleg...

    Pl. azt mindenki tudja, hogy vannak "fárasztó emberek", akivel ha együtt vagy, szabályosan elfáradsz egy beszélgetés végére fizikailag. Ugyanaz a téma, más oldalról nézve.

    cucka

    Ezek szerint amit leírnak, azt elhiszed? Nem tök mindegy, hogy mi van odaírva? Engem az érdekel, hogy jó vagy nem jó. Egyébként már régebben olvastam az egészet, úgyhogy tudom, hogy miről van szó. Mellesleg én nem vettem ilyen tollat, úgyhogy viszonylag értelmetlen támadni, mert nem fogok rábeszélni senkit a vételre.

    Leírtam, hogy egy ismerősömnek, aki használja ezt a valamit, mi a véleménye. Itt mindenki nulla tapasztalattal mond véleményt, aminél nekem többet ér annak a véleménye, akinek már volt ilyen a kezében, és használta.

    Nem akarom bomlasztani az egyetértő közösséget, további jó mindenfélét kívánok mindenkinek! :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák