Új hozzászólás Aktív témák

  • #72954624

    törölt tag

    Szép lista, bár sokhoz nem volt szerencsém sajnos, maximum a címüket ismerem.

    Fable sorozatból csak a harmadik részhez volt szerencsém. ami jó kis játék volt, de igazából nem volt számomra tipikusan zseniális alkotás, bár a története tetszett, a vége pedig kicsit ütős lett.

    Prince of Persia fantasztikus játék volt, meseszerű de gyönyörű grafika, kellemes zenei aláfestés és jó kis történet, Elika zseniális társ volt, a játék vége pedig nagyon komolyra sikerült, emlékszem miután befejeztem még napokig elmélkedtem rajta. Az meg, hogy eladások terén bukás lett érthetetlen, mint ahogy az utóbbi két Rayman is. Elvileg pont a grafika és a harcrendszer (egyszerre egy ellenséggel lehetett csak küzdeni) okozta a vesztét, meg az, hogy sokan képtelenek elszakadni a címtől, mert nem Sands of Time trilógia folytatást kaptak...

    Alan Wake szintén jó választás, bár néha meg tudtam unni, ha sokáig játszottam vele egy huzamban, de ettől függetlenül a történet nagyon erős volt benne. Technikai színvonala is becsületre méltó, valamint az epizodikus felbontás is kellemes ötlet volt. A játék vége pedig, valóban brutális lett.

    Mass Effect, hűha, elég ha annyit mondok pár száz órát játszottam velük. :) Mindhárom rész zseniális a végétől függetlenül, lehet sírni, nevetni, ledöbbenni. Egyszerűen úgy jó ahogy van.

    Bioshock Infinite-hez sajnos még nem volt szerencsém, de nagyon is tervbe van véve. A játék már videók alapján zseniálisnak tűnt, akkor milyen lehet valójában. :)

    Enyhe SPOILER.

    És egy kis kiegészítés még a végére.
    Batman Arkham City. Szerintem sokan egyetértenek abban, hogy a története fantasztikusra sikeredett. A végéig titokban tartották utalás nélkül, hogy ki áll az egész börtönváros terve mögött, valamint a legvégén Joker-rel kapcsolatban az a bizonyos dolog, hát zseniális volt. Ritkán van szerencséje az embernek ilyen zseniális fináléhoz.

    Uncharted-trilógia szintén közel áll a szívemhez, bár ott nincsenek nagyon érzelmekre ható részek, de annyira tökéletesen össze van rakva mindhárom rész, hogy kár volna kihagyni bárkinek. Grafika, zene, zseniális-vicces történet, filmeket megszégyenítő átvezetők. Egyszerűen úgy jó ahogy van.

    Kissé hosszú lett, sorry. :)

Új hozzászólás Aktív témák